Project Manager

Menedzselés ikon Manage

Digitális megoldásokat tervezünk startup és spin-off vállalkozások számára. Kreatív válaszokat adunk egyszerű és összetett kérdésekre.

Ez a DONE.

x

Jelentkezem: Project Manager

Teljes neved
A mező nem lehet üres.
E-mail címed
Telefonszámod (opcionális)

CV feltöltése
Max. 25 MB (.PDF / .DOC / .PPT)

Feltöltöm

Üzenet

0/200 karakter

Érvénytelen recaptcha!

Megkaptuk a jelentkezésed!

Most feldolgozzuk és továbbítjuk HR-esünknek. Minden esetben visszajelzünk. Akkor is, ha tovább jutottál a következő körbe, és akkor is, ha nem. Köszönjük a türelmed!

Project Manager csapatunk tovább bővül.

  • Ügyfeleinkkel való kapcsolattartás.
  • Webes projektjeink teljes körű menedzselése.

Itt a lényeg:

Project Manager állás

Teljes körű projekt adminisztráció, ügyfél kapcsolattartás, projekt menedzselés.

Mindenkinek visszajelzünk

Ha jelentkezel, biztos lehetsz benne, hogy felvesszük veled a kapcsolatot. Minden egyes CV-t átnézünk, az összes levélre válaszolunk. Hogyan megy nálunk a felvétel?

Összetartás és igényesség

Nálunk első a csapat. Nem vesszük magunkat túl komolyan, de egymásra és a munkánkra szerényen büszkék vagyunk. Projektjeink során igyekszünk mindig pluszt, extrát nyújtani.

Feladatok:

  • Két vagy több alrendszerből álló egyedi webes projektek koordinálása, több fejlesztői csapat összefogásával.
  • Az ügyfelek felé IT szakértői, digitális tanácsadó szerep betöltése.
  • Üzleti igények megértése és közvetítése a fejlesztő, grafikus és UX kollégák felé.
  • Napi kapcsolattartás a hazai és külföldi ügyfelekkel, angol és magyar nyelven.
  • End-to-end project management.
  • Ajánlatok, funkcionális specifikációk írása.
  • Projektek kapacitás- és timing tervezése.
  • A projektcsapat munkájának napi szintű ellenőrzése és támogatása.
  • Teljes körű projekt adminisztráció.

Elvárások:

  • Van tapasztalatod vízesés és agilis módszertanokban is.
  • Rendelkezel fejlesztési ismeretekkel, tapasztalattal.
  • Tanultad, vagy érdeklődsz a Service Design, UX iránt.

Miért csatlakozz hozzánk?

Könyv ikon

A szervezeti kultúránk értékei az egymásnak nyújtott támogatás, a fejlődés és a szakmánk iránti alázat.

Első ikon

DONE. extra juttatási rendszer.

Fejlesztés ikon

Tudásmegosztó alkalmak, csapatépítők, soft skill képzések, egyéni coaching támogatás is várnak nálunk.

UX ikon

Frekventált helyen található az iroda, éttermek (és kocsmák) a közelben.

Így működik.

Karrier jelentkezés
1.

  • Küldd el hozzánk a CV-det.
  • Ha vannak, küldd el a referenciamunkáidat – fejlesztők esetében GitHub profil is jöhet.
  • A csapatvezetők átnézik a beküldött anyagodat.
  • Minden esetben visszajelzünk. Akkor is, ha tovább jutottál a következő körbe, és akkor is, ha nem.
2.

Interjú.

  • Ha megfelelsz a pozíció követelményeinek, időpontot egyeztetünk egy első körös interjúra. Ez a beszélgetés online, vagy offline zajlik, egy team lead jelenlétében.
  • Ez azért is fontos, mert olyan kollégával interjúzhatsz, aki ért a szakmádhoz, és akivel együtt fogsz dolgozni.
  • Bemutatjuk a céget, a feladatkört és az aktuális projekteket, amiken dolgozni fogsz.
  • Szakmai kérdésekkel teszteljük a tapasztalatod, de nem izzasztunk meg feleslegesen.
  • Kíváncsiak vagyunk az ambícióidra és a motivációidra.
  • Egyeztetjük a fizetési igényedet és az együttműködési lehetőségeket.
  • Bizonyos pozíciók esetén a tudásodat próbafeladatokkal teszteljük – a teljesítés határidejében rugalmasak vagyunk, ezt te adhatod meg.
  • Ha szimpatikusak vagyunk egymásnak, akár már a második körben ajánlatot tehetünk: ez lehetőség szerint személyesen történik meg.
Karrier interjú
Karrier lehetőség
3.

Döntés.

  • Igyekszünk hamar dönteni és visszajelzést adni – legfeljebb 2 héten belül.
  • Ajánlatot adunk és várunk a visszajelzésedre.
  • Ha te is bennünket választasz, akkor elkezdjük az onboarding folyamatot.
  • Kipróbáljuk a közös munkát, 3 hónapig.
  • A 3 hónap elteltével közösen értékeljük az eltelt időt és az együttműködésünket.
  • Innentől negyedévente értékeljük a teljesítményedet.
  • Elégedetten pörgünk tovább együtt a projekteken.

Partnerek.