Senior

WordPress

Developer.

Nálunk a DONE-ban a WordPress fejlesztés nem plugin huszárkodásból áll, hanem teljesen egyedi igényekre és rendszerekre szabott megoldásokat csinálunk.

“Talk is cheap. Show me the code!”

Linus Torvalds

  • Új egyedi weboldalak frontend és WordPress CMS admin fejlesztése
  • Meglévő oldalak karbantartása/frissítése
  • Modulok/pluginok fejlesztése

Leendő feladataid

Akit keresünk

  • 2-3 év tapasztalat WordPress rendszer fejlesztésben
  • WordPress keretrendszer, coding standardok ismerete
  • PHP, HTML készségszintű ismerete
  • Javascript, jQuery készségszintű ismerete
  • Bootstrap (grid) keretrendszer ismerete
  • CSS preprocesor (stylus, scss) / Gulp ismerete
  • Grafika alapján frontend fejlesztés, WordPress standardoknak megfelelően
  • Advanced Custom Fields (vagy hasonló logikával működő plugin) ismerete és használata
  • Verziókezelő ismerete
  • Fegyelmezett, szervezett és megbízható munkavégzés jellemez
  • Időben jelzed, ha elakadsz, vagy problémád van
  • Szívesen fejlődsz és tanulsz új dolgokat
  • Türelmes, kitartó és pozitív személyiség vagy
  • Angol nyelvismereted legalább dokumentációolvasás szintű
  • Tapasztalat WordPress weboldalak élesítésében, migrálásában
  • Jártasság technikai SEO-ban, sebességoptimalizálásban
  • WordPress hookok, filterek, bonyolultabb WP query készségszintű ismerete
  • Woocommerce és a hozzákapcsolódó pluginok (számlázási, fizetési, szállítási stb.) ismerete
  • Tapasztalat WordPress plugin fejlesztésben
  • Egyéb CMS rendszer fejlesztési tapasztalat (Grav, Craft, egyedi rendszer)

Akinek örülünk

AKITŐL ELÁJULNÁNK

  • Modern JS framework-ök, Vue.js vagy React keretrendszer ismerete
  • Találkoztál már Elementorral, vagy Visual Composerrel
  • Találkoztál már Gravity forms pluginnal
  • Docker/Gitlab, AWS tapasztalat
  • Laravel ismeret
  • Jófej és profi kollégák, kiváló szakmai mentorok vannak a csapatban
  • Fontos számunkra az egymásnak nyújtott támogatás, a fejlődés és a szakmánk iránti alázat
  • Stabil cég, az iroda frekventált helyen van, jó éttermek és menzák a közelben

MI VÁR RÁD NÁLUNK?

Jelentkezésedhez kérjük, hogy mellékelj referencia munkákat is.

Consider it done.