Senior

WordPress

Developer.

Nálunk elfelejtheted a pluginhuszárkodást. Ha WordPress, akkor a DONE. műhelyében teljes mértékben egyedi igényekre és rendszerekre szabott megoldásokat hegesztünk.

“Talk is cheap. Show me the code!”

Linus Torvalds

  • Új, egyedi weboldalak frontend és WordPress CMS admin fejlesztése
  • Meglévő oldalak karbantartása és frissítése
  • Modulok/pluginok fejlesztése

LEENDŐ FELADATAID

TÉGED KERESÜNK

  • 2-3 év tapasztalattal rendelkezel WordPress rendszerek fejlesztésében
  • Ismered a WordPress keretrendszert, coding standardokat
  • A PHP-t és a HTML-t készségszinten kezeled
  • A Javascript és a jQuery is az eszköztárad része
  • Bootstrap (grid) keretrendszerrel tudsz dolgozni
  • CSS preprocessor (stylus, scss) / Gulp terén is érted a dolgod
  • Könnyedén fejlesztesz grafika alapján, WordPress standardoknak megfelelően
  • Ismersz és használsz Advanced Custom Fields (vagy hasonló logikával működő) pluginokat
  • Nem veszel össze a verziókezelővel
  • Munkavégzésedre a következő tulajdonságok jellemzőek: fegyelmezett, szervezett és megbízható (azért ennyire nem szoktunk szigorúan fogalmazni)
  • Időben jelzed, ha elakadsz, vagy problémád van – mi sem vagyunk tökéletesek, ez ránk is jellemző
  • Szívesen fejlődsz és tanulsz új dolgokat (vagy tanítasz nekünk újdonságokat)
  • Türelmes, kitartó és pozitív személyiség vagy
  • Angol nyelven legalább olyan szinten beszélsz, hogy megértsd a dokumentációkat
  • Tapasztalatod kiterjed WordPress weboldalak élesítésére, migrálására
  • Jártasságod megkérdőjelezhetetlen technikai SEO-ban, sebességoptimalizálásban
  • WordPress hookok, filterek, bonyolultabb WP query-k sem okoznak gondot a számodra
  • Ismered a Woocommerce-t és a hozzá kapcsolódó pluginokat (számlázási, fizetési, szállítási stb.)
  • Tapasztalatod WordPress pluginok fejlesztésére is kiterjed
  • Egyéb CMS rendszer fejlesztésében (Grav, Craft, egyedi rendszer) is részt vettél már

NEKED ÖRÜLNÉNK

TŐLED ELÁJULNÁNK

  • Ismered a modern JS frameworköket, a Vue.js vagy React keretrendszert
  • Találkoztál már Elementorral, vagy Visual Composerrel
  • Köszönőviszonyban állsz a Gravity forms pluginnal
  • Dolgoztál már Docker/Gitlab, AWS rendszerekkel
  • Nem idegen számodra a Laravel
  • Jó arcok, akik egyben profi kollégák és kiváló szakmai mentorok is
  • Egymást feltétel nélkül támogatjuk, a fejlődés és a szakmánk iránti alázatunk messzi földön híres
  • Stabil cég, az iroda frekventált helyen található, zseniál éttermek és menzák a közelben

MI VÁR RÁD NÁLUNK?

Jelentkezésedhez kérjük, hogy mellékelj referenciamunkákat is.

Consider it done.